вівторок, 12 квітня 2016 р.

Літературна вітальня


"Свято, що дарує зустрічей багато"


    Книга... Одне з найдавніших чудес світу, створених людиною, яке впродовж багатьох століть дивує і захоплює свого творця.
   Якби хтось намагався відтворити біографію книги, то вона була б наповнена  сторінками про високу мужність і гіркі випробування.
   Книгу і забороняли, і спалювали, намагалися забути, та вона, прориваючись крізь пересуди,застарілі погляди і ідеї, нарешті перемагала, наповнюючи людей живою думкою і жагою пізнання.

   22 лютого 1993 року в Україні було започатковано свято Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги. Тому щороку хвилююча мить чарівної весни у березні приносить до нас традиційне і довгоочікуване свято.


   Радість спілкування з книгою не можна нічим замінити. Всеукраїнський тиждень дитячої книги - це свято для дітей, в якому вони є і глядачами (учні 5-А  класу школи №14),


 і учасниками (учні 5-В класу школи №14 кл. керівник Янішевська Т. Л.).


Сьогодні ми вирушали туди, де відбувалися незвичайні речі, де можна було зустріти героїв як  українських народних казок, так і літературних.


  Велике задоволення отримали діти від зустрічі з Язикатою Хвеською,


 Гердою та розбійницями із  казки Андерсена  "Снігова королева". На зустріч з учасниками свята прийшли знайома всім Попелюшка 


та Червона Шапочка.


  Крім вітання Червона Шапочка приготувала для дітей сюрприз: загадки, на які діти відповідали із задоволенням . 


Разом з героями казки В.Симоненка діти побували в країні Навпаки, де вони зустрілися з Бороданем  та царем Великим Невмивакою, які обійшлися з нашими героями  не дуже чемно.Як завжди,дивні речі вони почули і від Незнайки, який переплутавши все на світі дуже насмішив присутніх. 


Сподіваємося,що це свято принесло багато задоволення дітям і надалі вони будуть активними читачами нашої бібліотеки.