четвер, 29 березня 2018 р.

Бібліорандеву

    Цьогорічним відкриттям Тижня дитячої та юнацької книги стало бібліотечне рандеву «Книжок країна чарівна, у гості нас чека вона».
    На побачення із книжками видавництва
«Грані-Т» завітали ті, хто полюбляють фантастику, пригоди,  детективи, веселі пригоди і все розмаїття дитячої сучасної прози.
   Вам від 12 до 16. Так? А ще вас іноді захоплюють детективні історії із справжнісінькими розслідуваннями, карколомними пригодами, небезпечними пошуками загадкових предметів. 
   Вам не бракує кмітливості, розуму, наполегливості і допитливості і разом з головними героями серії «Дивний детектив 08» ви поринете в кримінальний світ історій, створених відомими українськими письменниками О. Ільченко,  
Н. та О. Шевченками,  А. Кокотюхою. Сподіваємось, що інтрига детективів примусить вас прочитати багато книжок цієї серії.
   Книги О. Ільченка про наших птахів, про дерева, про риб річок та озер розкриють вам багато таємниць про загадковий і таємничий світ природи.
Читайте також і твори  молодих письменниць – переможців  всеукраїнського конкурсу на найкращі твори для дітей «Золотий лелека».


    Тобі не подобається українська література?Відтепер твори класиків української літератури набули нового і несподіваного вигляду : серія  «Класні комікси» видавництва «Грані-Т»  доводить, що шкільна програма може і повинна бути цікавою.
   Щиро дякуємо видавництву «Грані-Т» за благодійну подарункову акцію, за надзвичайно щедрий подарунок. Спасибі всім, хто допоміг зробити добру справу. Бажаємо всім  видавництвам наслідувати цей приклад.