середа, 18 січня 2017 р.

Прес-калейдоскоп

     

Пані Газета та його величність Журнал.

   «Журавлик» - улюблена газета дітей та дорослих. «Процвітання та щедрої долі, щоб любові й добра ручаї не всихали у душах ніколи», - бажає своїм читачам редколегія газети  в першому номері і запрошує перегорнути сторінки газети і ознайомитися з творчістю читачів, з листами дописувачів, з іменами славетних людей України.
   22 січня – День соборності України. Що таке соборність, як відбулося об’єднання, коли проголошено акт злуки, що таке «живий ланцюг», чому це свято важливо для малого українця. Про це розповідає журнал «Барвінок» в першому номері за 2017 рік. 
   Ти полюбляєш проводити час за цікавою книжкою? Для тебе рубрики журналу «Ми любимо читати!» та «Книга золотих казок».
   Тобі знайома  наука «біоніка»? А хочеш більше дізнатись про неї? Тоді тобі на сторінки 18-19 журналу «Барвінок».
 Усі знають: у барвінчат – умілі руки. Рубрика «Hand made» для тих, хто полюбляє виготовляти прикольні подарунки.

   Веселий журнал «Кузя» запрошує вас у незабутню подорож, сповнену таємниць і загадок. На вас чекають пригоди, лабіринти, кросворди, головоломки, вікторини.  Давайте поміркуємо разом. Як ти вважаєш, чи треба знімати верхній одяг в театрі?
         Хочеш дізнатись, що таке театр, зазирни на сторінку 16. Полюбляєш робити щось своїми руками -  до твоїх послуг ст. 50-51. Гарно малюєш – твої малюнки чекає «Картинна галерея» журналу.   У тебе вдома є зоокуточок? А може улюблене кошеня і тобі цікаво узнати про його родичів. Про це тобі розповість стаття: Незвичайні кішки нашої планети. //Смайлик. – 2017. - №1. – С.4-5.

  Протягом століть люди з подивом і водночас з острахом милувалися одним з найзагадковіших природних чудес  Землі – полярним сяйвом. А ти хочеш дізнатись, що це за диво? Про це розповість стаття: Світло із небесного вікна. // Смайлик. – 2017. - №1.- С.8-9. 
А про зимові розваги ти дізнаєшся зі статті: Winter games. // Смайлик. – 2017. - №1. – С.14-15. І зможеш, якщо забажаєш, вивчити, як на англійський мові будуть звучати слова снігур, різдвяна ялинка та ін.    Журнал допоможе тобі змайструвати годівничку для пернатих друзів. А в наступному номері журналу «Смайлик» ти дізнаєшся про таке: «Навіщо мурахоїдові довгий язик», «Як утворилася планета Земля».
Мерщій у бібліотеку!!!

 Періодичні видання сумують без вас!!!