пʼятниця, 15 листопада 2013 р.


 

У звичаях, традиціях народу ти душу України пізнавай.      Під такою назвою в нашій бібліотеці відбулася краєзнавча мандрівка. В ній брали участь діти ДНЗ №30 - старша група  (вихователі  Колбасюк Тетяна Василівна,  Данілова Ольга Юріївна). Наших  маленьких  читачів було ознайомлено з бібліотекою , книжковим фондом,  виставками і краєзнавчим куточком.


Під час заходу діти поринули у минуле нашої України. Багато цікавого діти дізнались про обереги і символи, які також в наш час використовуються. Оберіг - найдревніший омулет щастя і гаразду, чарівний предмет, що призначений захищати свого хазяїна, який його виготовив. Також вважається, що він може приносити удачу, попереджати про небезпеку, поліпшити стан здоров"я.
  Багаті традиції  має барвиста, розмаїта народно - поетична творчість нашого краю. В пісенному й казковому фольклорі, в обрядах і повір"ях розкривається і втілюється душа нашого народу, що сприяє вихованню молоді , дбайливого ставлення до культурної спадщини.Сподіваємось , що краєзнавча мандрівка була корисною і цікавою.